Katolicka Poradnia online

Poradnia dobrej rady to PSYCHOLOGICZNA katolicka poradnia online, która wspiera osoby wierzące. Zapisz się lub dowiedz się więcej.

Zapisz się już dziś! >> PSychologkatolicki.pl

Dlaczego to robimy?

Osoby kierujące się w życiu wiarą i wartościami chrześcijańskimi nie mają w dzisiejszych czasach łatwo. Nierzadko spotykają się z niezrozumieniem świata, co można odczuć szczególnie boleśnie, gdy poszukuje się pomocy – u lekarzy, psychologów czy terapeutów. Obecne na rynku psychoterapie potrafią nie tylko być nieodpowiednie, ale wręcz szkodliwe dla osób wierzących.

Wiele metod wywodzi się z przeciwnych chrześcijaństwu technik medytacyjnych i transowych, a tym samym są realnym zagrożeniem duchowym. Tak! Idąc do terapeuty po pomoc możemy wyjść z gabinetu z jeszcze gorszymi problemami!

Psychologia współczesna nie uwzględnia prawdy o człowieku jako posiadającym nieśmiertelną duszę i gubi przez to najważniejszy cel ludzkiego życia. Bez wyraźnie określonych celów i strategii ich realizacji, trudno jest realnie pomóc człowiekowi w jego problemach i kryzysach. Bez uwzględnienia działania łaski Bożej w życiu oraz bez znajomości podstawowych metod walki duchowej z siłami zła, trudno jest zrozumieć mechanizmy kierujące życiem człowieka.

Człowiek jest nierozerwalną całością psychofizyczno duchową. My to wiemy i nie pomijamy żadnego z tych elementów. A nasza praktyka pokazuje, że takie holistyczne podejście przynosi znakomite efekty. Uzdrawiamy psychikę oraz duszę.

Pokój wewnętrzny i równowaga zależą od poczucia bezpieczeństwa, wynikającego z odnalezienia właściwej drogi i podążania nią konsekwentnie i wytrwale.

Dlatego stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju psychologiczną poradnię internetową – bezpieczną przystań dla osób, dla których wiara jest ważna. Naszym celem jest realna pomoc dla katolików – wspieranie każdego z Was na wyboistej, bo ludzkiej, drodze do zbawienia.

katolicka poradnia psychologiczna online – wizyty

Nasza katolicka poradnia umożliwia umawianie wizyt w dogodnym terminie z każdego krańca Polski. W zależności od preferencji pacjenci mogą skorzystać z konsultacji online – wideo, na czacie lub głosowej. Jest również możliwość konsultacji telefonicznej.

Szeroki wybór specjalistów

Specjaliści naszej fundacji to: psychologowie katoliccy, prawnicy (również od prawa kanonicznego). Korzystając z naszych konsultacji, każdy katolik może mieć pewność, że otrzyma poradę zgodną ze swoją wiarą i światopoglądem.

prosty, przejrzysty interfejs, intuicyjne zapisy

Strona internetowa naszej poradni zaprojektowana jest w sposób, umożliwiający szybki zapis, żeby nie marnować cennego czasu naszych pacjentów.