Bezpieczna poradnia

Osoby kierujące się w życiu wiarą i wartościami chrześcijańskimi nie mają w dzisiejszych czasach łatwo. Nierzadko spotykają się z niezrozumieniem świata, co można odczuć szczególnie boleśnie, gdy poszukuje się pomocy – u lekarzy, psychologów czy terapeutów. Obecne na rynku psychoterapie potrafią nie tylko być nieodpowiednie, ale wręcz szkodliwe dla osób wierzących.

Wiele metod wywodzi się z przeciwnych chrześcijaństwu technik medytacyjnych i transowych, a tym samym są realnym zagrożeniem duchowym. Tak! Idąc do terapeuty po pomoc możemy wyjść z gabinetu z jeszcze gorszymi problemami!

Psychologia współczesna nie uwzględnia prawdy o człowieku jako posiadającym nieśmiertelną duszę i gubi przez to najważniejszy cel ludzkiego życia. Bez wyraźnie określonych celów i strategii ich realizacji, trudno jest realnie pomóc człowiekowi w jego problemach i kryzysach. Bez uwzględnienia działania łaski Bożej w życiu oraz bez znajomości podstawowych metod walki duchowej z siłami zła, trudno jest zrozumieć mechanizmy kierujące życiem człowieka.

Człowiek jest nierozerwalną całością psycho-fizyczno-duchową. My to wiemy i nie pomijamy żadnego z tych elementów. A nasza praktyka pokazuje, że takie holistyczne podejście przynosi znakomite efekty. Uzdrawiamy psychikę oraz duszę.

Pokój wewnętrzny i równowaga zależą od poczucia bezpieczeństwa, wynikającego z odnalezienia właściwej drogi i podążania nią konsekwentnie i wytrwale.

Pragniemy stworzyć jedyną w swoim rodzaju psychologiczną poradnię internetową – bezpieczną przystań dla osób, dla których wiara jest ważna. Naszym celem jest realna pomoc dla katolików – wspieranie każdego z Was na wyboistej, bo ludzkiej, drodze do zbawienia.

W tym celu założyliśmy zrzutkę na katolicką poradnię online. Mamy zespół specjalistów – psychologów i prawników, brakuje nam środków na stworzenie platformy internetowej poradni. Wszystkich przyjaciół naszej fundacji prosimy o wsparcie i udostępnianie linku: https://zrzutka.pl/7xthaa

Dziękujemy za wsparcie! Dzięki Wam Poradnia już działa!