Nasze najbliższe plany

Fundacja Dobrej Rady rozwija skrzydła. Chcecie wiedzieć, co czeka nas w 2023 roku?

Wydarzenia w Centrum Formacji Patriotycznej

W ciągu ostatnich dwóch lat od powstania Fundacji Dobrej Rady udało nam stworzyć Centrum Formacji Patriotycznej – miejsce, w którym schronienie może znaleźć każdy, kto czuje się zagubiony. To tutaj odbywać się będą warsztaty z psychologii klasycznej oraz cykliczne spotkania formacji patriotycznej. Pierwsze takie spotkanie będzie miało miejsce już 18 lutego. Gościem będzie ks. dr Michał Dłutowski, który przybliży nam sylwetki świętych patriotów polskich.

Nowa odsłona strony internetowej fundacji

Jak zapewne zauważyliście, w ostatnim czasie nasza strona wygląda nieco inaczej. Jesteśmy w trakcie „cyfrowej przeprowadzki” i pracujemy nad nowym, odświeżonym wyglądem strony internetowej. Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć efekty naszej pracy.

Psychologiczna katolicka poradnia online

Największym wyzwaniem na ten rok jest stworzenie psychologicznej poradni online dla katolików – bezpiecznej przystani dla osób, które zawiodła powszechnie dostępna na rynku psychoterapia. W tym celu uruchomiliśmy zrzutkę i zbieramy potrzebne fundusze. Dzięki ofiarności naszych darczyńców mogliśmy już ruszyć z pracami nad stroną internetową – powstał pierwszy projekt, odbyło się spotkanie z webmasterem, na którym dyskutowaliśmy nad kształtem strony i jej funkcjonalnością. Platforma, która powstanie, będzie umożliwiać zapisywanie się na wizyty oraz odbycie ich w wybranej przez pacjentów formie – telefonicznej, wideokonferencji lub czatu. Wśród naszych specjalistów znajdą się psycholodzy oraz prawnicy, również od prawa kanonicznego, na co dzień współpracujący z naszą Fundacją. Wciąż brakuje nam środków, dlatego wszystkich, którzy mają możliwość pomóc, prosimy o wsparcie. Link do zrzutki: Zrzutka na katolicką poradnię online

Doraźna pomoc psychologiczna i promowanie psychologii klasycznej

Nie zaprzestaniemy także dotychczasowych działań. Nadal będziemy tworzyć i udostępniać artykuły oraz materiały mające na celu promocję psychologii klasycznej, a także wspierać Was podczas konsultacji telefonicznych oraz, w razie potrzeby, stacjonarnych.