Rozbudowa Centrum Formacji Patriotycznej zakończona

Udało nam się w pełni zrealizować zadanie publiczne pt. Rozbudowa Centrum Formacji Patriotycznej realizowane w ramach dotacji od Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego, w ramach programu Wolność po polsku – edycja 2022.

Cały teren na którym stoi domek Fundacji – Centrum Formacji Patriotycznej – został uporządkowany, splantowany, posiana została trawa, która wzejdzie na wiosnę tego roku. Domek ma w końcu schody przy wejściu, zbudowany został również taras na którym w cieplejsze dni będzie można organizować spotkania na świeżym powietrzu. Cały teren został ogrodzony, powstał również parking na którym zmieści się kilka pojazdów.

Na parkingu zmieści się spokojnie 5, a nawet 6 samochodów.

Z pozostałych środków z dotacji udało nam się doposażyć Centrum, które zyskało rzutnik i ekran, kaloryfery olejowe, regał, sofę, krzesła i stół oraz niewielki aneks kuchenny z lodówką podblatową. Zakup materaców, kołder, poduszek i pościeli pozwoli aby w razie potrzeby kilka osób, które przybędą do nas z daleka mogły w razie czego przenocować w Centrum.

Na antresoli udało się zorganizować trzy miejsca do spania. Kołdry i poduszki można schować do skrzyni.